Aquarellist 20. Jhdt.
"Dorfstraße mit Kirche", "Brücke mit Wegkreuz", "Innenhof", Aquarell auf Papier, Passep.-Ausschnitt 17 x 24 cm/16 x 20 cm/18,5 x 20,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.02.2013 - 14:00
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Aquarellist 20. Jhdt.
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.02.2013 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.01. - 06.02.2013 |